Günden güne önemi ve yatırımı artan ulaşım sektöründe, ElektroMekanik Sistemleri paket halinde ve anahtar teslim olarak yapabilmek gayesi ile 2015 yılı Şubat ayında çıktığımız yolculukta, zamanında ve sorunsuz bitirilmiş projeler ile biriktirdiğimiz referans ve pozitif izlerin gururunu yaşıyoruz.

Genç, dinamik, azimli, çalışkan ve alanında yetişmiş uzman personellerimizin sayısı şirketimizin hedefleri ile aynı oran ve hızla artmaktadır.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Metro İstanbul gibi sektörümüzün öncü kamu kurumlarına ve muhtelif saygın Ulaşım Müteahhit firmalarına verdiğimiz hizmetler ile sektörde her geçen gün daha bilinen ve kabul gören “Çözüm Odaklı Raylı Sistem Partneri” olma idealimize yaklaşmaktayız.

Tüm Demiryolu / Raylı Sistem Projeleri ve Karayolu Tünel Projeleri ElektroMekanik Sistemleri için, tasarımdan devreye alma hizmetlerine kadar çözüm ortağınız olmaya talibiz.

Saygılarımızla,

Kerim ERKİLETLİOĞLU

 

Türkçe