Her geçen gün önemi ve hacmi büyüyen ulaşım sektöründe, ElektroMekanik Sistemleri tüm bileşenleri ile anahtar teslim olarak yapabilmek üzere 2015 yılı Şubat ayında çıktığımız yolculukta, zamanında ve sorunsuz bitirilmiş projeler ile biriktirdiğimiz referans ve pozitif izlerin gururunu yaşıyoruz.

Dinamik ve alanında yetişmiş uzman personellerimizle yeni referanslar biriktirmeye devam ediyor, takım ruhumuzu bozmadan büyümeye çok önem veriyoruz.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, “AYGM” Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü, “TCDD” Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, “KGM” Karayolları Genel Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Metro İstanbul, Burulaş gibi sektörümüzün öncü kamu kurumlarına ve yerli/yabancı saygın Ulaşım Müteahhit firmalarına verdiğimiz hizmetler ile sektörde her geçen gün bilinirliğimizi artırırken,  “Çözüm Odaklı Raylı Sistem Partneri” olma idealimize de yaklaşmaktayız.

Demiryolu / Raylı Sistem Projeleri ve Karayolu Tünel Projelerinin ElektroMekanik tüm içeriğinde ve tam kapsamı ile yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Tasarım -> Malzeme Temin -> Montaj -> Test & Devreye Alma > Satış/Hizmet Sonrası Destek

Saygılarımızla,

Kerim ERKİLETLİOĞLU

Türkçe