TEMSİLCİLİK

 

 

5 üretim merkezi, 6 ülke şubesi ve yıllık 23.000 adetten fazla fan üretimi ile Avrupa’ nın en büyük endüstriyel fan üreticilerinden birisi tartışmasız CBI’ dır. Temel özellikleri ; Rekabetçi ve geniş ürün yelpazesi – Esneklik – Güvenilirlik olarak özetlenebilecek olan CBI Fanlarının Türkiye macerası 2012’ de başlamıştır.

Türkiye serüveninde muhtelif metro ve karayolu tünel projeleri ile rüştünü kısa sürede ispatlayan CBI, ulaşım sektörünün önemli fan tedarikçisi konumuna erişmiştir.

Biz de trems olarak CBI’ ın Türkiye Satış -> Montaj -> Test & Devreye Alma -> Bakım ve Süpervizörlük hizmetlerinin tamamını yerli personellerimizle vermekte, müşterilerimize sorunsuz bir çözüm ortaklığı sunmaktayız.

Detaylı bilgi için web sayfasını inceleyebilir ve herhangi bir konuda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

https://www.cbifans.com/cbi-tunnel-metro

 

OCS2 raylı sistemler metro, tramvay ve hızlı tren hatları konvansiyonel ve rijit katener sistemlerinde tecrübeli bir Fransız şirkettir.

Biz trems olarak OCS2 ile teknik-ticari çözümler üretme ve 750 V DC, 1500 V DC, 3.000 V DC ve 25.000 V AC olmak üzere her nevi katener malzemesi temini konularında işbirliği yürütmekteyiz.

http://ocs2.com/

SADTEM 80 yıldan uzun süredir Orta Gerilim Trafo Ekipmanları üreten ve dünya çapında bilinirliği olan Fransa menşeili bir üretici firmadır.

Her türlü uygulama için 72.5 kV’ a kadar tüm talepleri karşılayacak ürün yelpazesi mevcuttur. SADTEM konvansiyonel ve hızlı tren hatlarında uluslararası birçok referansa sahiptir.

Yüksek ürün kalitesi ve uluslararası tecrübesi birinci sınıf hizmetinizin garantisi olacaktır.

Turkuaz Raylı ve ElektroMekanik Sistemler A.Ş. “trems” SADTEM’ in Türkiye’ deki tek yetkili tedarikçisidir.

http://www.sadtem.com/en/home.html

TID Power Raylı Sistem izolatörleri ve GRP Boruları Türkiye Satışları tarafımızdan yapılmaktadır.

http://www.tidpower.com

Türkçe